Agsol

P. W. „Agsol” Sp. J.

   

Agsol to firma rodzina założona w 1992 roku. Od początku swojej działalności związana z branżą rolniczą. Początkowo firma działała na rynku lokalnym (sklep rolniczo-ogrodniczy). W 2000 roku firma zaczęła  wchodzić w nowe sektory branży rolniczej – pasze i komponenty paszowe.

Obecnie Agsol to firma z ugruntowaną pozycją na rynku komponentów paszowych. Obsługuje przede wszystkim fermy drobiu, bydła, trzody, oraz wytwórnie pasz zlokalizowane na terenie całej Polski.

Firma Agsol znana jest jako dostawca takich produktów jak  w olej sojowy, śruty paszowe, wysłodki buraczane, młóto browarniane, kreda pastewna, fosforan jednowapniowy, mączka rybna, oraz premiksów i innych dodatków paszowych. Dzięki dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży i sprawdzonym dostawcom oferowane produkty to gwarancja jakości i atrakcyjnych, rynkowych cen. Agsol dla swoich Klientów oferuje bezpłatne doradztwo, w tym także w zakresie przygotowania receptur żywieniowych.

Firma dzięki własnej flocie transportowej, oraz firmom kurierskim jest w stanie dostarczyć swoje produkty na terenie całego kraju nawet w 24/48h od zamówienia. Oprócz dostaw paletowych (już od 1 tony), realizuje również dostawy całosamochodowe (24 tony).