Wronkowski

Wronkowski Anna Wronkowska

  

„Wronkowski" to przykład rodzinnej firmy, łączącej wieloletnie tradycje i praktyczną wiedzę dotyczącą funkcjonowania gospodarstw rolnych z innowacyjną technologią. Produkty sygnowane znakiem "Wronkowski" wytwarzane są według rygorystycznych standardów, dzięki czemu spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Firma szczyci się wykorzystywaniem nowatorskiej techniki oczyszczania zebranego surowca. Nasiona są wykładane na specjalistyczny stół grawitacyjny, a następnie poddawane są innowacyjnej technologii selekcjonowania ziarna za pomocą technologii elektro-optycznej, wykorzystującej sterowniki optyczne wyposażone w najnowocześniejsze kamery 4k. Sam proces jest uważnie monitorowany przez wykwalifikowany zespół pracowników, co gwarantuje najwyższy stopień oczyszczenia produktu. Od 2017 roku firma korzysta z kolejnej innowacji - linii zaprawiając-pakującej. Celem sprostania potrzebom nowoczesnego i świadomego klienta, zakupiono zaprawiarkę porcjową CIMBRIA 30t/h oraz automat ważąco-pakujący DREWMAX. Każda partia produktu jest starannie zaprawiona i zapakowana.

 

Najwyższą jakość produkcji potwierdza zdobycie przez firmę cenionego Europejskiego Certyfikatu ESTA, nad którym piecze ma Polska Izba Nasienna. ESTA to znak gwarantujący najwyższy poziom przebiegu całego procesu zaprawiania nasion.

 

Szacunek dla tradycji, doświadczenie poparte praktyką, poszukiwanie coraz to nowszych i efektywniejszych rozwiązań technologicznych oraz zaangażowanie i poczucie misji wszystko to składa się na fakt, że nasiona "Wronkowski" są jednymi z najlepszych. Zespół oddanych swojej pracy profesjonalistów stworzył najwyższej klasy produkt, który z powodzeniem konkuruje z ofertą zagranicznych marek.